Straipsniai

Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniais

Pigus internetinių svetainių kūrimas

Pigus internetinių svetainių kūrimas

Internetinė svetainė šiandien yra vienas svarbiausių dalykų, kurį jums reikia turėti teikiant paslaugas ar parduodant įvairias prekes. Internetinėje svetainėje žmonės gali susipažinti su jūsų teikiamomis paslaugomis, rasti atsakymus į įvairius klausimus, susisiekti su jumis. Sakoma, kad darbai kalba patys už save, todėl pateikdami nuotraukų galeriją savo svetainėje jūs leisite žmonėms pamatyti ką iš tiesų mokate.

Pigus internetinių svetainių kūrimas yra puikus būdas turėti savo nuosavą internetinę svetainę neinvestuojant į ją daug lėšų. Kai kada pakanka turėti ir pačią paprasčiausią internetinę svetainę, kurios esmė būtų pateikti jūsų darbų galeriją, išvardinti teikiamas paslaugas, pateikti kontaktinę informaciją. Pavyzdžiui jei atliekate santechnikos darbus jums greičiausiai nėra būtina įmantri internetinė svetainė, nes joje bus keletas meniu punktų su išvardintomis paslaugomis, kainomis bei galbūt kažkokių darbų galeriją ir žinoma kontaktais. Taigi šiuo atveju pigus internetinių svetainių kūrimas yra tinkamas pasirinkimas. Tokia svetainė galėtų būti sukurta su turinio valdymo sistema bei vienu iš nemokamų šablonu.

Jei jūs vykdote daugiau skirtingų veiklų ir joms reikia skirtingų aprašymų, skirtingų meniu punktų, skirtingų nuotraukų galerijų, tuomet vertėtų pagalvoti ir apie šiuolaikiškesnę, funkcionalesnę internetinę svetainę, kuri kainuotų kažkiek brangiau, tačiau lankytojams būtų maloniau ir patogiau po ją naršyti. Tokia svetainė jau galėtų būti su unikaliu, o ne šabloniniu dizainu, su mobilia versija, integruotais socialiniais tinklais bei kitomis papildomomis funkcijomis.

Jei reikia konsultacijos – nedvejokite susisiekite su mumis.

Elektroninės parduotuvės nuoma ar kūrimas?

Elektroninės parduotuvės nuoma ar kūrimas?

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie elektronines parduotuves dar kitaip vadinamas internetines parduotuves. Šiai dienai rinkoje galima rinktis tarp keleto variantų, kiekvieną iš jų trumpai aprašysime. Kiekvienam, kuriam reikia internetinės parduotuvės, šis straipsnis galbūt padės lengviau apsisręsti kurį variantą pasirinkti. Norime atkreipti dėmesį, kad vertėtų pagalvoti ne tik apie pradinę investiciją, bet ir apie ateities investicijas. Galbūt mažesnės investicijos pradžioje gali atsiliepti ateityje, kai po keleto metų turėsi investuoti dar didesnę sumą į el. parduotuvės atnaujinimą.

Pirmasis ir pigiausias variantas yra elektroninės parduotuvės nuoma. Jūs mokate nustatytą mėnesinį mokestį ir turite internetinę parduotuvę, tiesa pavadinti jos nuosava parduotuve nelabai galite, aprašysiu kodėl taip yra.
Taigi nuomojamos el. parduotuvės pliusai:

 • Sąlygimai maži kaštai pradžioje
 • Greitai sukuriama

Minusai, deja, bet yra kur kas daugiau:

 • Ilgesniame periode nuomojama parduotuvė visgi pradeda neatsipirkti ekonomiškai. Elementarus pavyzdys – pigiausios el. parduotuvės nuoma kainuoja 60LT/mėn, per metus jūs sumokate 720 LT, per du metus beveik 1500 LT, už tiek mes tikrai galime jums sukurti elektroninė parduotuvę
 • Internetinė parduotuvė nebus nuosava. Negalėsite jos perkelti į savo serverį
 • Neturėsite priėjimo prie sistemos failų, negalėsite keisti internetinės parduotuvės dizaino
 • Turėsite ribotą duomenų kiekį, parduodamų prekių kiekį ir kitus ribojimus

Elektroninės parduotuvės kūrimas pas mus TIK 130 €
Tokią sumą nuomodamiesi elektroninę parduotuvę išleistumėte vos per 6-7 mėnesius.
Ar verta nuomotis? jei už šią sumą galite turėti nuosavą elektroninę parduotuvę visam laikui.

Taigi ar tikrai nuomotis elektroninė parduotuvę atrodo labai geras pasirinkimas?

Antrasis, tarpinis, variantas yra kurti elektroninę parduotuvę su Prestashop, JoomlaVirtuemart ar kitomis el. parduotuvių sistemomis, su galimybe pritaikyti dizainą.
Pliusai:

 • Visiškas parduotuvės valdymas
 • Unikalus dizainas
 • Galimybė įdiegti įvairius įskiepius
 • Internetinė parduotuvė bus visiškai nuosava, galėsite ją perkelti kur norėsite.
 • Turėsite priėjimą prie visų sistemos failų.
 • Nebus jokių apribojimų prekių kiekiams, kategorijoms ar dar kam nors.

Minusai:

 • Kiek didesnė investicija pačioje pradžioje, tačiau žiūrint su perspektyva į ateitį tai žymiai geresnis pasirinkimas.

Trečiasis variantas yra pats brangiausias, tai unikali elektroninė parduotuvė, su unikalia valdymo sistema, unikaliu dizainu. Šias sistemas dažniausiai kuria didelės įmonės ir jas pardavinėja klientams. Jei norima visiško išskirtinumo verta pagalvoti apie šį variantą. Kainos čia prasideda nuo 4000-5000 LT ir 10000 LT tikrai nėra riba.

Taigi viso galite rinktis iš trijų variantų. Pagalvokite kuris iš šių variantų jums atrodo priimtiniausias, pasverkite savo turimą biudžetą, galimybes ir tuomet nuspręskite ko jums reikia. Tačiau nepamirškite žiūrėti į ateitį. Dažnai didesnė investicija pradžioje sutaupo pinigų ateityje.

Jei reikia konsultacijos – nedvejokite susisiekite su mumis.

 

Kaip sukurti nemokamą interneto svetainę?

Kaip sukurti nemokamą interneto svetainę?

Turbūt kiekvienas esate pagalvoje, o kaip gi galima būtų susikurti interneto svetainę?
Senais laikais norint sukurti paprastą internetinį puslapį jums būtų prireikę gausaus HTML žinių bagažo. Šiais laikais susikurti interneto svetainę yra paprasčiau, internete galima rasti nemokamų įrankių siūlančių lengvai susikurti savo interneto svetainę. Pvz.: weebly.com

Interneto svetainės kūrimas pas mus TIK 59 €

Tačiau nereikėtų labai žavėtis šiais įrankiais, nes kaip senovės išmintis byloja – nemokamas sūris būna tik spąstuose.  Žinoma priklauso nuo to, kokio pobūdžio interneto svetainė tai bus. Jei norite susikurti savo asmeninę svetainę, joje pateikti savo CV, trumpą aprašymą, tuomet šie įrankiai jums galbūt tiks, tačiau jei planuojate kurti įmonės interneto svetainę ar reklamuoti savo paslaugas, turėtumėte gerai pagalvoti ar verta „prasidėti“ su nemokamais įrankiais, nes jie turi šiuos trūkumus:

 • Dizaino redagavimas labai ribotas
 • Dažnai būna nustatytas nemokamų puslapių skaičius
 • Kiekviename interneto svetainės puslapyje bus rodomos reklamos
 • Interneto svetainė talpinama lėtame serveryje, užsienyje
 • Sudėtinga arba neįmanoma perkelti svetainės į kitą hostingą
 • Nėra galimybės redaguoti stiliaus failų (CSS), ko pasekoje ne visose naršyklėse svetainė bus atvaizduojama korektiškai
 • Nėra galimybės įdiegti papildomų funkcijų – nuotraukų galerijos, apklausų, kontaktų formos ir kt.

Taigi reikėtų gerai apsvarstyti, ar jums užteks nemokamos interneto svetainės su ribotomis galimybėmis, ar geriau sumokėti ir gauti kokybišką ir funkcionalų produktą.

Jei reikia konsultacijos – nedvejokite susisiekite su mumis.
Taip siūlome pežvelgti mūsų siūlomas interneto svetainių ir interneto parduotuvių kūrimo, administravimo paslaugas.